Διαδυκτιακο φορουμ αντιπληροφορησης και συζητησης
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Καλωσηρθατε!
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Εδω μπορουμε να γραψουμε ονομα,ηλικια και οτι αλλο θελουμε

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθηνα,Καματερο

Εδω μπορουμε να γραψουμε ονομα,ηλικια και οτι αλλο θελουμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Εδω μπορουμε να γραψουμε ονομα,ηλικια και οτι αλλο θελουμε   Εδω μπορουμε να γραψουμε ονομα,ηλικια και οτι αλλο θελουμε Icon_minitimeΤετ Μάης 13, 2009 5:06 pm

Γεια σας,
Εγω λεγομαι Ηλιας ειμαι 15 και μενω στο καματερο.Ειμαι στο σεκ απο τον περσινο νοεμβρη,στον πυρηνα πετρουπολης.Εφτιαξα αυτο το φορουμ για την καλυτερη εποικοινωνια με τους συντροφους και γενικα την συζητηση με εσας.

***ΑΜΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΤΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΑΝΑΤΡΕΞΤΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ "ΒΟΗΘΕΙΑ" ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΜΕΝΟΥ***
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://hlias.forumgreek.com
giorgos19
Ενεργο μελος
Ενεργο μελος



Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 20/05/2009
Ηλικία : 33
Τόπος : θεσαλλονικη

Εδω μπορουμε να γραψουμε ονομα,ηλικια και οτι αλλο θελουμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εδω μπορουμε να γραψουμε ονομα,ηλικια και οτι αλλο θελουμε   Εδω μπορουμε να γραψουμε ονομα,ηλικια και οτι αλλο θελουμε Icon_minitimeΤετ Μάης 20, 2009 9:09 pm

γεια εγω λεγομαι γιωργος,δεν ειμαι μελος στο σεκ και γενικα σε κανενα κομμα.μενω θεσσαλονικη και ειμαι 19 χρονων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθηνα,Καματερο

Εδω μπορουμε να γραψουμε ονομα,ηλικια και οτι αλλο θελουμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εδω μπορουμε να γραψουμε ονομα,ηλικια και οτι αλλο θελουμε   Εδω μπορουμε να γραψουμε ονομα,ηλικια και οτι αλλο θελουμε Icon_minitimeΠεμ Μάης 21, 2009 3:22 pm

Γεια σου γιωργο καλωσηρθες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://hlias.forumgreek.com
teo22
Ανενεργο μελος
Ανενεργο μελος



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2009
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθηνα

Εδω μπορουμε να γραψουμε ονομα,ηλικια και οτι αλλο θελουμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εδω μπορουμε να γραψουμε ονομα,ηλικια και οτι αλλο θελουμε   Εδω μπορουμε να γραψουμε ονομα,ηλικια και οτι αλλο θελουμε Icon_minitimeΠαρ Μάης 22, 2009 6:15 pm

Γεια σας παιδια ειμαι ο θοδωρης ειμαι 22 χρονων,σπουδαζω ιστορικο στην αθηνα και δεν ειμαι στο ΣΕΚ.Θα ηθελα να επισημανω κατι.Παιδευτηκα λιγο για να μπω στο φορουμ για αυτο θα ηθελα να πω σε ολους οσους επιθυμουν να εισελθουν να τσεκαρουν το e-mail τους για μηνυματα του διαχειριστη.Μου ειχε στειλει εναν συνδεσμο που δεν ειχα δει απλα το λεω για να μην μπερδευτουν και αλλοι οπως μπερδευτηκα και εγω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθηνα,Καματερο

Εδω μπορουμε να γραψουμε ονομα,ηλικια και οτι αλλο θελουμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εδω μπορουμε να γραψουμε ονομα,ηλικια και οτι αλλο θελουμε   Εδω μπορουμε να γραψουμε ονομα,ηλικια και οτι αλλο θελουμε Icon_minitimeΠαρ Μάης 22, 2009 6:17 pm

Καλωσηρθες θοδωρη.Οκ αυτο με το e-mail θα το γραφω οταν καποιος παει να γινει μελος,ωστε να μην ξαναμπερδευτει κανεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://hlias.forumgreek.com
giorgos19
Ενεργο μελος
Ενεργο μελος



Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 20/05/2009
Ηλικία : 33
Τόπος : θεσαλλονικη

Εδω μπορουμε να γραψουμε ονομα,ηλικια και οτι αλλο θελουμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ...   Εδω μπορουμε να γραψουμε ονομα,ηλικια και οτι αλλο θελουμε Icon_minitimeΤετ Ιουν 10, 2009 7:59 pm

γεια σου θοδωρη.να πω και εγω κατι μην μπερδευτειτε επειδη την πατησα 2 φορες.αν θελετε να απαντησετε σε καποιο θεμα εχει δυο επιλογες το new topic και το post reply προσεξτε μην μπερδευτειτε και πατησετε το πρωτο αυτο ειναι μονο για να φτιαξετε εξαρχης νεο θεμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Renegade
Ανενεργο μελος
Ανενεργο μελος



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 11/06/2009
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης

Εδω μπορουμε να γραψουμε ονομα,ηλικια και οτι αλλο θελουμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γειά χαρά   Εδω μπορουμε να γραψουμε ονομα,ηλικια και οτι αλλο θελουμε Icon_minitimeΠεμ Ιουν 11, 2009 1:13 am

Με λένε Βασίλη . Είμαι 22,5, φοιτητής στο Ηράκλειο και μέλος του ΣΕΚ από το Μάη του 2005.

Ελπίζω να κάνουμε καλές συζητήσεις εδώ μέσα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθηνα,Καματερο

Εδω μπορουμε να γραψουμε ονομα,ηλικια και οτι αλλο θελουμε Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εδω μπορουμε να γραψουμε ονομα,ηλικια και οτι αλλο θελουμε   Εδω μπορουμε να γραψουμε ονομα,ηλικια και οτι αλλο θελουμε Icon_minitimeΠεμ Ιουν 11, 2009 4:26 am

Γεια σου συντροφε...Καλωσηρθες!Οσο για τις συζητησεις το ελπιζω κι εγω...Να σου πω απλα επειδη δεν μπαινουν μονο συντροφοι αλλα διαφοροι(χθες μπηκε ακροδεξιος και εκανε μαλακιες)θα σβησω το επιθετο μην εχεις τιποτα μπλεξιματα..

Καλη συνεχεια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://hlias.forumgreek.com
 
Εδω μπορουμε να γραψουμε ονομα,ηλικια και οτι αλλο θελουμε
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Διαδυκτιακο φορουμ αντιπληροφορησης και συζητησης :: Γνωριμια χρηστων :: Γνωριμια-
Μετάβαση σε: